Moja historia

Autor: admin
Data publikacji: 05.06.2018

Optymalizacja zasobów ludzkich oraz wsparcie pracowników w rozwoju osobistym to dwa obszary, w których wielu pracodawców nie do końca się odnajduje. Traktowanie z lekceważeniem zatrudnionych pracowników czy przekraczanie bez przerwy granic z uwagi na swoją pozycję to zaledwie niektóre grzechy, które często się obserwuje w dużej ilości firm.


Jeśli stosunki panujące w jakiejś firmie między pracodawcą a załogą pozostawiają wiele do życzenia, to z chęcią spróbuję w tym pomóc. Przy takich zleceniach przede wszystkim się koncentruję na kompleksowym podejściu, zajmując się wszystkimi obszarami w nieco większym przedziale czasowym. Mogę spoglądnąć dzięki temu szerzej na firmę, która wymaga pomocy, dokładnie zapoznać się z jej planami na przyszłość, i do tego dopasować optymalizację działań HR.


Z pewnością niezwykle przydaje mi się w pracy wiedza, którą przez lata zdobywałam. Między innymi ukończyłam psychologiczne studia wydziale psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, ze specjalnością psychologia pracy i organizacja. Po zakończeniu nauki na uczelni nadal rozszerzałam swoją wiedzę, zapisując się na dodatkowe kursy z dziedziny optymalizacji procesów pracowniczych, doradztwa zawodowego czy technik negocjacyjnych.


Dzięki pozyskanym umiejętnościom mogę wykazywać się pełnym profesjonalizmem w czasie wykonywania swojej pracy. Bardzo chętnie współpracuję z dużą ilością prywatnych firm, oraz z urzędami różnego szczebla i organizacjami pozarządowymi. Wspieram podmioty, którym realizuję projekty w każdym obszarze powiązanym z szeroko pojętym HR, to znaczy przy rekrutacji na wszystkie rodzaje stanowisk i motywowaniu pracowników i ich rozwoju.


Mogę się również zajmować kompleksowym wdrażaniem sposobów związanych z zarządzaniem pracowniczymi zasobami, a poza tym treningami i rozwojem zawodowym. Chętnie dzielę się swoimi umiejętnościami, między innymi przy pomocy opracowanego przed kilku laty poradnika dla specjalistów zajmujących się Human Resources oraz wielu artykułów w branżowych pismach.


Nawiązanie współpracy z moją osobą to między innymi pełna poufność, dyskrecja i zaufanie to dla mnie kluczowa sprawa. Zajmuję się między innymi realizacją personalnych audytów, pomagam w wytyczeniu nowych standardów  a także optymalizuję procesy HR. Realizuję również warsztaty dla kadry kierowniczej, które dadzą nowe umiejętności równocześnie zwiększą poziom motywacji do jeszcze bardziej wytężonej pracy.Tagi:
Najnowszy

Darmowe szkolenia dla instytucji niedochodowych

Działasz jako wolontariusz? Teraz masz szansę zgłosić wniosek o szkolenia, które pomogą Twojej organizacji rozwinąć skrzydła. Za uczestnictwo w zajęciach nie zapłacicie jednak nawet złot

Czytaj więcej...