Programy dla studentów – wyjazdy do Anglii

Autor: admin
Data publikacji: 05.06.2018

Nasza jednostka organizuje warsztaty i certyfikacje wyrównawcze dla maturzystów przeprowadzających się do Stanów Zjednoczonych lub Anglii. Pozwalaja one na szybką aplikacje do tamtejszej szkoły wyższej. Do tej pory prowadziliśmy m.in. te seminaria: 

Definicja kursów nr L69/UK:

Innowacyjne Szkolenia biomedyczne pomagają mlodszym nastolatkom wykorzystać ich wiedzę i umiejętności do odpowiedzi na pytania lub rozwiązania problemów związanych z naukami biomedycznymi. Programy te pomagają mlodszym nastolatkom w projektowaniu innowacyjnych rozwiązań dla pojawiających się wyzwań zdrowotnych i poruszają takie tematy, jak medycyna kliniczna, fizjologia człowieka, innowacje medyczne, skażenie wody, zdrowie publiczne, biologia molekularna i sekcja zwłok, oraz zdrowie publiczne. Szkolenia te mogą również zapewnić młodzieży możliwość pracy z mentorem lub doradcą z uniwersytetu lub szpitala, gabinetu lekarskiego lub przemysłu. Studenci mogą projektować i realizować niezależny projekt w ramach kursu.

Charakterystyka kursów nr I87/UK:

Warsztaty marketingu w mediach społecznościowych dotyczą mediów społecznościowych jako narzędzia marketingowego i kładą nacisk na narzędzia mediów społecznościowych, komunikaty w mediach społecznościowych i optymalizację pod kątem wyszukiwarek. Tematy mogą obejmować między innymi zarządzanie informacjami marketingowymi (w tym badania marketingowe), planowanie rynku, zarządzanie kanałem, sprzedaż, promocję, zarządzanie produktem / usługą i ustalanie cen.

Charakterystyka programów nr K68/UK:

Nauki o pożarach wprowadzają studentów w dziedzinę zapobiegania pożarom i ich kontroli oraz umożliwiają im poszerzanie podstawowych kompetencji dzięki zastosowaniu zasad chemicznych, fizycznych i inżynieryjnych w celu zrozumienia czynników związanych z pożarami. Tematy zajęć zazwyczaj obejmują chemię spalania, czynniki wpływające na ogień (takie jak projektowanie strukturalne i meteorologia) oraz procedury bezpieczeństwa.

Opis kursów nr H74/UK:

Szkolenia Transportu, Dystrybucji i Logistyki Niezależne, często prowadzone z instruktorami jako mentorami, umożliwiają młodzieży zapoznanie się z tematami związanymi z transportem, dystrybucją i logistyką. Niezależne Warsztaty mogą być okazją dla studentów do poszerzenia podstawowych kompetencji specjalistycznej w danej aplikacji, do bardziej szczegółowego zbadania tematu lub do rozwoju bardziej zaawansowanych umiejętności.

Definicja programów nr H96/USA:

Programy farmakologiczne polegają na badaniu, w jaki sposób żywe zwierzęta mogą być zmieniane przez substancje chemiczne, szczególnie przez działanie leków i innych substancji stosowanych w leczeniu chorób. Podstawowe pojęcia fizjologii, patologii, biochemii i bakteriologii są zazwyczaj wprowadzane w życie, gdy uczniowie badają efekty leków i ich mechanizmy działania.

Charakterystyka programów nr J62/UK:

Inne Kursy zasobów naturalnych. Rolnictwo, żywność i zasoby naturalne - Kursy Aide oferują mlodszym nastolatkom możliwość pomocy instruktorom w przygotowywaniu, organizowaniu lub dostarczaniu programów nauczania. Uczniowie mogą zapewnić pomoc szkoleniową lub instruktażową innym starszym dzieciom.Tagi:
Najnowszy

Darmowe szkolenia dla instytucji niedochodowych

Działasz jako wolontariusz? Teraz masz szansę zgłosić wniosek o szkolenia, które pomogą Twojej organizacji rozwinąć skrzydła. Za uczestnictwo w zajęciach nie zapłacicie jednak nawet złot

Czytaj więcej...