Wolontariat pracowniczy

Autor: admin
Data publikacji: 05.06.2018

Razem z Fundacją Training Projects serdecznie namawiamy do zgłoszenia swojego akcesu w programie „Biznes społeczny”. W ramach realizowanego projektu pracownicy polskich przedsiębiorstw mogą dostać od fundacji nieodpłatne kursy zawodowe – jako swoisty prezent w zamian za świadczoną dobroczynność. Do tej pory treningi przeprowadzono dla kilkunastu spółek – w każdym miesiącu wylosowywana jest jedna nagroda. Serdecznie zapraszamy. Wylosowana firma będzie miał możliwość wybrać lokalizację warsztatu, optymalną dla siebie datę, a co najważniejsze - temat warsztatu. Wachlarz możliwości jest szeroki: od komunikacji i współpracy, przez myślenie strategiczne albo szkolenia dla sprzedawców, po finanse menedżerskie.

Dotąd z naszego wsparcia skorzystali: IPED, Polska Giełda Pracy Sp. Z o.o, Społeczna Szkoła Zarządzania i Handlu w Oświęcimiu, Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Lokalnych z/s w Nowym Mieście Lubawskim.

Wspierane akcje: A w sercu ciągle maj, czyli spotkania międzypokoleniowe z walczykiem w tle, Bądź filarem swojej firmy, emerytura może poczekać - szkolenia dla osób pracujących powyżej 50 roku życia , Wiedza po godzinach. Finanse i inwestycje giełdowe , Z doświadczeniem w nowoczesność - perspektywiczny pracownik, Nie myśl o emeryturze, zdobądź nowe kwalifikacje

Spotkania edukacyjne dla beneficjentów w tym projekcie społecznym prowadzimy w ośrodkach szkoleniowych, które były tak uprzejme dać nam duży rabat na pobyt. Biały Jeleń w Zagórzu i Okragły Dąb w Krapkowicach.

Naszym partnerem w promocji wolontariatu firm jest fundacja szkoleniowa College Zarządzania z Poznania. To najlepsza firma w zakresie gier edukacyjnych, spotkań integracyjnych i wybranych szkoleń menedżerskich. W konsorcjum proponujemy naszym klientom następujące narzędzia:

- Interaktywne gry edukacyjne z zakresu zarządzania projektami, myślenia makroekonomicznego, finansów dla niefinansistów, zarządzania czasem, LEAN manufacturing oraz rozwiązywania problemów

- Plenerowe projekty integracyjny o mocno edukacyjnym zabarwieniu – programy uczące umiejętności pracy w zespole, komunikacji interpersonalnej, motywowania pracowników czy kształtowania relacji międzyludzkich.

- Warsztaty menedżerskie z następującej tematyki: budowanie zespołów międzynarodowych, myślenie strategiczne, zarządzanie zmianą, przywództwo, motywowanie, asertywność, oraz tematyka handlowa

Jako partner tej jednostki gwarantujemy preferencyjne ceny na wszystkie opisane tutaj narzędzia – 45procent dla każdego kto powoła się na nas. Dodatkowo z przyjemnością zorganizujemy na życzenie mentoring wspierający wdrażanie efektów szkolenia.


Tagi:
Najnowszy

Darmowe szkolenia dla instytucji niedochodowych

Działasz jako wolontariusz? Teraz masz szansę zgłosić wniosek o szkolenia, które pomogą Twojej organizacji rozwinąć skrzydła. Za uczestnictwo w zajęciach nie zapłacicie jednak nawet złot

Czytaj więcej...